search
Interactive Park cover picture

Interactive Park

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

No reviews yet

Post the first one

Certifications of Interactive Park

Profile verified by its owner

Profile verified by its owner

Location of Interactive Park

Interactive Park location

Languages spoken by Interactive Park

PolishEnglish

Services (2) offered by Interactive Park

Contact info for Interactive Park

Interactive Park cover picture

Interactive Park

About Interactive Park

Park Interaktywny powstał z inicjatywy połączenia agencji interaktywnej Enteria ze studiem fotograficznym Bartka Bielińskiego. Od początku mieliśmy jasną wizję tego, co chcemy oferować naszym Klientom. Naszym głównym produktem są strony i kampanie internetowe oraz sesje fotograficzne które generują ...

Park Interaktywny powstał z inicjatywy połączenia agencji interaktywnej Enteria ze studiem fotograficznym Bartka Bielińskiego. Od początku mieliśmy jasną wizję tego, co chcemy oferować naszym Klientom. Naszym głównym produktem są strony i kampanie internetowe oraz sesje fotograficzne które generują sprzedaż i zmieniają sposób, w jaki Twoja marka jest postrzegana w internecie i poza nim.

Park Interaktywny to zespół ludzi specjalizujących się w wielu dziedzinach związanych z marketingiem internetowym. Design, user experience, fotografia, branding, programowanie, kampanie w Google. Współpracujemy również z zewnętrznymi ekspertami w dziedzinach - copywriting, tłumaczenia, produkcja filmowa, optymalizacja SEO.

http://parkinteraktywny.pl

 

[ENGLISH]

Interactive Park was created as a fusion of the Enteria interactive agency and the photography studio of Bartek Bieliński. From the beginning, we had a clear vision of what we wanted to offer our customers - our main products are websites, online campaigns and photo shoots that generate sales and change the way your brand is seen online and offline.

Interactive Park is a team of people specializing in several areas related to internet marketing - design, user experience, branding, photography, programming, Google campaigns. We also cooperate with external experts - copywriters, translators, video producers and SEO optimization.

 http://interactivepark.pro

See more

You will also like these agencies

Online Advertising, E-commerce, Digital Strategy, Advertising
Web Application, Website Creation
E-commerce, Website Creation

Let us guide you to the best agency

Compare and hire the one that's right for your needs.

Find my agency
SkyGatePoland
Branding & Positioning, Website Creation
HueePoland
Website Creation, Branding & Positioning
Website Creation, SEO

Let us guide you to the best agency

Compare and hire the one that's right for your needs.

Find my agency
Website Creation, Online Advertising
Digital Strategy, Content Strategy
Copywriting, Website Creation

Still looking? Let us guide you to the best agency

Compare and hire the one that's right for your needs.

Find my agencyGuide
chevron_leftchevron_right

Works (3) by Interactive Park

Magic Car RentalDecember 22, 2017
arrow_forward
SieDzieje.netDecember 22, 2017
arrow_forward
Centrum Schodów by Interactive Park
Centrum SchodówDecember 22, 2017
arrow_forward

Services (2) offered by Interactive Park

Website Creation

€1000 – €10000

Strony, sklepy, i serwisy internetowe budujemy w oparciu o indywidualne projekty graficzne, jak i spersonalizowane, profesjonalne szablony. Przy realizacji korzystamy zarówno z gotowych, istniejących rozwiązań jak i dedykowanych funkcji, które programujemy specjalnie na życzenie klienta. Pracujemy na kilku silnikach CMS – m.in. Joomla, WordPress, Prestashop, VirtueMart, Comarch, z opcją integracji z oprogramowaniem zewnętrznym. Zapewniamy pełne wsparcie na każdym etapie realizacji – koncepcja, opracowanie materiałów i treści, hosting, optymalizacja SEO, wsparcie techniczne i rozwój serwisu po zakończeniu realizacji.

Read more
Responsive Web DesignWOW EffectPhotographySEO StrategyMarketing StrategyVideo Production

Digital Strategy

€1000 – €10000

Specjalizujemy się w optymalizacji stron pod kątem wyszukiwarki Google. Prowadzimy lokalne i międzynarodowe kampanie Google Adwords, w formie tekstowej i graficznej. Doradzamy, jak zbudować skuteczną kampanię, która w połączeniu ze stroną internetową osiągnie najlepsze rezultaty. Prowadzimy warsztaty, na których pokazujemy, jak zautomatyzować promocję marki w internecie, bez ponoszenia zbędnego ryzyka. Marketing internetowy daje ogromne możliwości jeśli znamy jego potencjał i potrafimy podejmować właściwe decyzje. Każde z narzędzi ma swoje wady i zalety oraz wiele opcji zastosowania. Dobrze opracowana strategia marketingowa pozwala dużo bardziej efektywnie inwestować środki w działania promocyjne, o ile ją posiadamy i potrafimy wdrożyć. Lubimy dzielić się wiedzą, dlatego pierwszą konsultację proponujemy Tobie za darmo – kto wie, może dzisiaj dowiesz się czegoś nowego?

Read more

Reviews (0) given to Interactive Park

No review has been published yet.

Be the first to post one!