Cross Validated
Hallo!
Allereerst, welkom op de profielpagina van Cross Validated. Wij zijn een Vlaams bedrijf gespecialiseerd in predictieve data analyse geoptimaliseerd voor (offline) handelszaken. Ja, want ook offline retailers bezitten een berg data van onschatbare waarde.
Op basis van uw CRM systeem helpen wij uw marketeers de juiste klanten te targeten voor specifieke marketing campagnes. Wij gebruiken revolutionaire algoritmen die het mogelijk maken om op een efficiënte manier op individueel niveau analyses uit te voeren. Dat wil zeggen dat wij per klant een analyse uitvoeren over zijn gedrag en u dus veel gerichter en effectiever tewerk kan gaan.
U krijgt zeer waardevolle inzichten zoals:
Welke klant komt waarschijnlijk niet terug?
Wat is de waarde van de klant? Hoe kan ik de waarde per klant verhogen?
Wat zijn slimme aanbevelingen voor de klant?
Neem nu contact met me ons, en claim uw 60 minutes gratis data consultancy om uw huidge bottlenecks en opportuniteiten te bespreken. Join us in the big data revolution!
Wij kijken uit naar een prettige samenwerking, het Cross Validated team
Jakob Biebuyck +32 497 12 52 13 jakob@crossvalidated.eu Pello Mugica Gonzalez +32 4 71 48 22 81 pello@crossvalidated.eu
Gilles Mahy +32 4 70 04 96 08 pello@crossvalidated.eu
www.crossvalidated.eu hello@crossvalidated.eu
3 personas en su equipo
Habla Neerlandés, Inglés
1 proyecto en su carteraTrabaja de forma remota en todo el mundo
Miembro de Sortlist desde 2018
Fundado en 2016
Aún no hay reseñasSea el primero en escribir una
Servicios
4 servicios ofrecidos por Cross Validated
Descripción Op basis van het CRM systeem van de betreffende handelszaak helpen wij marketeers de juiste klanten te targeten voor specifieke marketing campagnes. Wij gebruiken revolutionaire algoritmen die het mogelijk maken om op een efficiënte manier op individueel niveau analyses uit te voeren. Dat wil zeggen dat wij per klant een analyse uitvoeren en u dus veel gerichter en effectiever tewerk kan gaan. U krijgt zeer waardevolle inzichten zoals: 1) Welke klant komt waarschijnlijk niet terug? 2) Wat is de waarde van de klant? Hoe kan ik de waarde per klant verhogen? 3) Wat zijn slimme aanbevelingen voor de klant? Neem nu contact met me op, en claim uw 60 minutes gratis data consultancy om uw huidge bottlenecks en opportuniteiten te bespreken. Join us in the big data revolution!(6) Habilidades en Analítica Web/Big data CRMData AnalyticsBig DataBig Data AnalyticsPredictive ModelingPredictive Analytic
Más información sobre Analítica Web/Big dataDescripción No hay ninguna descripción para este servicio.
Trabajo en Consultoría de Datos (1) Cliente en Consultoría de Datos (1) Fashion Store in Ghent, DestelbergenRopa y accesorios | local
Más información sobre Consultoría de DatosDescripción No hay ninguna descripción para este servicio.
(4) Habilidades en Estrategia digital CRM ConsultingOffline marketingData AnalyseCustomer Relationship Management
Más información sobre Estrategia digitalDescripción No hay ninguna descripción para este servicio.
Más información sobre Marketing
Equipo
3 miembros en el equipo de Cross Validated
Reseñas
No hay reseñas sobre Cross Validated todavía
¿Has trabajado con Cross Validated?
Comparte tu experiencia con nosotros.
Escriba un comentario
Contacto
Datos de contacto de Cross Validated
Detalles
- Sede centralFerdinand Lousbergskaai 106, 9000 Gent, Belgium
Para clientes
- Explorar
Para los proveedores de servicios
- Cómo funciona
- Precios
- Hazte miembro
Recursos
- Blog
- Data Max
- Ayuda y soporte técnico
Empresa
- Sobre nosotros
- Contacto
- Trabaja con nosotros
- 2026 © Sortlist -
- Todos los derechos reservados -
- Términos de uso -
- Política de privacidad
- - Gestione sus cookies