SwipeApp Studio cover
SwipeApp Studio logo

SwipeApp Studio

claimed-flag
Rome, Italië
Geweldige Software. Eenvoudig Gemaakt.
SwipeApp Studio is een Italiaans softwarehuis gevestigd in Rome, gespecialiseerd in het ontwerp en de ontwikkeling van digitale producten op maat voor bedrijven: van mobiele apps tot complexe CRM- en ERP-systemen, met AI- en IoT-integraties en cloudoplossingen. Onze kernactiviteit is softwareontwikkeling op maat: we werken nauw samen met onze klanten om digitale producten te bouwen die echte bedrijfsproblemen oplossen en meetbare resultaten opleveren. Met 7 jaar ervaring en meer dan 87 voltooide projecten is SwipeApp Studio de technische partner bij uitstek voor startups, MKB's en grote ondernemingen. We zijn gespecialiseerd in smart mobility, facility management en energy management, en opereren ook succesvol in diverse sectoren, waaronder retail, fintech en meer. Heeft u al een beheersysteem? Wij integreren het om de prestaties te verbeteren - geen vervanging nodig. Vraag een gratis offerte aan: info@swipeapp.studio
11 mensen in hun team
Spreekt Italiaans, Engels
4 projecten in hun portfolio
Werkt op afstand over de hele wereld
Sortlist lid sinds 2023
Opgericht in 2020
6 awards gewonnen


Diensten

8 diensten aangeboden door SwipeApp Studio

Naam van dienst
Niveau van ervaring

Gerelateerde beoordelingen
Vanaf

  • Beschrijving

    Geen beschrijving opgegeven voor deze service.

    Skills in Mobile App (9)
    Web ApplicatieMobiele AppFlutterSoftware DevelopmentBranding & PositioneringSysteemeigen Appsandroid appDesigniPhone Applicatie Ontwikkeling
    Projecten in Mobile App (3)
    Movesion | Welfare per i dipendenti - Mobile App
    Litbox - Energy made Smart - Mobile App
    Wheelo - App pe motociclisti - Mobile App
    Klanten in Mobile App (3)
    Movesion S.R.L.Vervoer | national
    Helios Domotics s.r.l.Consumer Electronics | national
    Wheelo S.R.L.Auto | international

    Meer informatie over Mobile App


  • Beschrijving

    Geen beschrijving opgegeven voor deze service.

    Skills in Web Applicatie (8)
    AWS Advies.NETJavaJavascriptNode.jsAngularVueJSDocker

    Meer informatie over Web Applicatie


  • Beschrijving

    Geen beschrijving opgegeven voor deze service.

    Projecten in Software Ontwikkeling (4)
    Movesion | Welfare per i dipendenti - Software Ontwikkeling
    Litbox - Energy made Smart - Software Ontwikkeling
    Wheelo - App pe motociclisti - Software Ontwikkeling
    Klanten in Software Ontwikkeling (4)
    Movesion S.R.L.Vervoer | national
    Helios Domotics s.r.l.Consumer Electronics | national
    Wheelo S.R.L.Auto | international
    Lihos S.R.LVastgoed | national

    Meer informatie over Software Ontwikkeling


  • Beschrijving

    Geen beschrijving opgegeven voor deze service.

    Skills in Cloud Consulting (7)
    AWS AdviesAzure AdviesCloud ConsultingCloud ArchitectureData Science ConsultingData Warehouse ConsultingOracle Consulting

    Meer informatie over Cloud Consulting


  • Beschrijving

    Geen beschrijving opgegeven voor deze service.

    Skills in Artificial Intelligence (6)
    Chatbot DevelopmentAI AlgoritmeAI ExpertiseAI OnderzoekIntelligent Bot DevelopmentConversational AI

    Meer informatie over Artificial Intelligence


  • Beschrijving

    Geen beschrijving opgegeven voor deze service.

    Skills in Innovatie (8)
    InnovatieDigitale InnovatieDigitale TransformatieDigitale DesignDigitale ConsultingInnovatie ConsultingDesign InnovatieInternationale Innovatie

    Meer informatie over Innovatie


  • Beschrijving

    Geen beschrijving opgegeven voor deze service.

    Skills in Website Administratie (12)
    Admin DienstenWeb HostingWebsite AdministratieSeo AnalyseIT DienstenOnline MonitoringVenue ManagementWeb HostingWebsite AnalyticsBeheerde IT-services+2

    Meer informatie over Website Administratie


  • Beschrijving

    Geen beschrijving opgegeven voor deze service.

    Skills in Data Consulting (5)
    Analytics ConsultingBig Data Analytics ConsultingGegevensanalyse ConsultingDatacenter ConsultingData Warehouse Consulting

    Meer informatie over Data Consulting

Heb je een van die diensten nodig?

Vraag SwipeApp Studio om een offerte en krijg in korte tijd een antwoord.



Team

11 leden in SwipeApp Studio's team

SwipeApp Studio cover
VerhaalSiamo uno studio di consulenza che si occupa di sviluppo e design a 360° di App Android ed iOS, Web App software gestionali, integrazioni AI e IOT e consulenza startup.
Neem gemakkelijk contact op met SwipeApp Studio's team

Stuur ze een bericht en krijg snel een antwoord.


Prijzen

SwipeApp Studio heeft 6 awards gewonnen

Premio Tiscali - Boost Your Ideas - Lazio Innova2025-01-01sviluppo software

SMAU LONDRA 20252025-03-01Stratup innovativa Italia

Fidal RunHack2019-09-01Hackathon
Hackathon HappySalus2018-09-01Hackathon

Reviews

1 reviews voor SwipeApp Studio

4.75/5
(1 reviews)
LU
LucaCEO bij The Table s.r.l.
SectorSoftware & Computer Services
Team11 - 50
4.75/5
Begroting
Kwaliteit
Plan
Samenwerking

Wat was het doel van de samenwerking?Sviluppo App in Flutter per dispositivi iOS e Android

Wat vond je het leukst tijdens de samenwerking?Velocità nella realizzazione e qualità del design e delle performance

Luca beveelt dit bureau aan


SectorSoftware & Computer Services
Team11 - 50
Gewerkt met SwipeApp Studio?

Deel je ervaring met ons.

Schrijf een review

Contact

Contact gegevens van SwipeApp Studio

Details


  • HoofdkantoorSwipeApp studio, Via della Giuliana, Roma, RM, Italia