BigCortex IQ cover
BigCortex IQ logo

BigCortex IQ

claimed-flag
Jaipur, India
Slimme strategieën. Echte groei.
BigCortex IQ is een resultaatgericht digitaal marketingbureau dat startups, lokale bedrijven en e-commerce merken helpt hun online aanwezigheid en omzet te laten groeien. Wij zijn gespecialiseerd in SEO, Meta Ads, Google Ads, social media marketing en websiteontwikkeling — waarbij elke dienst wordt gecombineerd tot één samenhangende groeistrategie in plaats van ze als afzonderlijke inspanningen te behandelen.
5 mensen in hun team
Spreekt Engels
Sortlist lid sinds 2026
Opgericht in 2026
Nog geen reviewsWees de eerste om er een te schrijven


Diensten

9 diensten aangeboden door BigCortex IQ

Naam van dienst
Niveau van ervaring

Gerelateerde beoordelingen
Vanaf

  • Beschrijving

    Geen beschrijving opgegeven voor deze service.

    Skills in Reclame (2)
    Google AdvertisingWebsite Advertising

    Meer informatie over Reclame


  • Beschrijving

    Geen beschrijving opgegeven voor deze service.

    Skills in Ontwerp (8)
    Logo DesignVisual DesignCreative DesignLogo DevelopmentCanvas DesignLogo Graphic DesignPowerpoint Presentation DesignPhotoshop

    Meer informatie over Ontwerp


  • Beschrijving

    Geen beschrijving opgegeven voor deze service.

    Skills in Content Strategy (2)
    SEO ConsultingSEO Knowledge

    Meer informatie over Content Strategy


  • Beschrijving

    Geen beschrijving opgegeven voor deze service.

    Skills in Website Creatie (12)
    Responsive Web DesignLanding Page DesignWeb Hosting ManagementWebsite OptimizationFront End DevelopmentBack-End DevelopmentWebsite MaintenanceOnline PortfolioWebsite DesignSEO Web Design+2

    Meer informatie over Website Creatie


  • Beschrijving

    Geen beschrijving opgegeven voor deze service.

    Skills in E-commerce (8)
    Webshop DevelopmentShopify MarketingEcommerce Web DevelopmentEcommerce HostingWordpress EcommerceWordPress Website ShowcaseeCommerce DevelopmentAdobe Commerce

    Meer informatie over E-commerce


  • Beschrijving

    Geen beschrijving opgegeven voor deze service.

    Skills in Web Applicatie (13)
    Web DevelopmentResponsive DesignLanding Page DesignReact DevelopmentResponsive WebsiteWordpress DesignMongoDB DevelopmentJavascript DevelopmentEcommerce HostingHTML5 Development+3

    Meer informatie over Web Applicatie


  • Beschrijving

    Geen beschrijving opgegeven voor deze service.

    Skills in Social media (6)
    Social Media ManagementSocial Media GrowthSM AnalyticsSocial Media ListeningFacebook Reach OptimizationSocial Media Challenge

    Meer informatie over Social media


  • Beschrijving

    Geen beschrijving opgegeven voor deze service.

    Skills in SEO (3)
    Local SEOSEO AuditTechnical SEO

    Meer informatie over SEO


  • Beschrijving

    Geen beschrijving opgegeven voor deze service.

    Skills in Artificial Intelligence (4)
    AI DevelopmentChatGPT ConsultingPixel ArtGenerative AI

    Meer informatie over Artificial Intelligence

Heb je een van die diensten nodig?

Vraag BigCortex IQ om een offerte en krijg in korte tijd een antwoord.



Team

5 leden in BigCortex IQ's team

Neem gemakkelijk contact op met BigCortex IQ's team

Stuur ze een bericht en krijg snel een antwoord.



Reviews

Nog geen review voor BigCortex IQ

Gewerkt met BigCortex IQ?

Deel je ervaring met ons.

Schrijf een review

Contact

Contact gegevens van BigCortex IQ

Details


  • Hoofdkantoor12, Gajsinghpur, Jaipur, Jai, Rajasthan 302021, India