ZIMO Studio cover
ZIMO Studio logo

ZIMO Studio

claimed-flag
Los Angeles, Verenigde Staten
Strategische Branding & Verpakkingsontwerp voor Consumentenmerken
ZIMO Studio is een creatieve studio gevestigd in Los Angeles, gespecialiseerd in branding, verpakkingsontwerp, structurele verpakking, visuele identiteit en commerciële fotografie. Wij helpen merken in de voedingsmiddelen-, dranken-, beauty- en consumentensector bij het opbouwen van onderscheidende identiteiten en verpakkingssystemen die herkenbaarheid, aanwezigheid in het schap en marktpositionering versterken.
6 mensen in hun team
Spreekt Engels, Perzisch
13 projecten in hun portfolio
Sortlist lid sinds 2026
Opgericht in 2011


Diensten

6 diensten aangeboden door ZIMO Studio

Naam van dienst
Niveau van ervaring

Gerelateerde beoordelingen
Vanaf

  • Beschrijving
    We create strategic, distinctive packaging systems for food, beverage, beauty, and consumer brands. Our process can include concept development, structural packaging, label design, multi-SKU systems, dielines, prepress, and production-ready artwork.
    Skills in Packaging (12)
    Packaginggrafische verpakkingVerpakkingsetikettenFarmaceutische verpakkingVoedselverpakkingVerpakkingCreatieve verpakkingAangepaste verpakkingProductverpakkingDrankverpakking+2
    Projecten in Packaging (13)
    Top Golden Olive Oil — Packaging Redesign - Packaging
    DEWA — Premium Beauty Packaging - Packaging
    Honey Farm — Custom Glass Jar & Packaging - Packaging
    Ferdowsi Shahnameh — Cultural Coffee Packaging Collection - Packaging
    Review in Packaging (1)
    Homa
    Klanten in Packaging (4)
    Top GoldenVoedsel | international
    DEWASchoonheid | international
    Honey FarmVoedsel | international
    FerdowsiDranken | international

    Meer informatie over Packaging


  • Beschrijving
    We design clean, brand-focused websites that combine visual identity, clear information hierarchy, and intuitive user experience. Our focus is on design direction, responsive layouts, and cohesive digital brand presentation.
    Skills in Website Creatie (9)
    Website OntwikkelingWordPress WebdesignWordPress DesignWebsite designOnline Grafisch OntwerpWeb Grafisch OntwerpWebsite CreatieWebdesignWebdesign

    Meer informatie over Website Creatie


  • Beschrijving
    We provide commercial and product photography focused on strong brand presentation. Our work includes product, packaging, lifestyle, and campaign imagery created for websites, eCommerce, advertising, and social media.
    Skills in Fotografie (10)
    FotografieFotoshootEvenementenfotografieOutdoor FotografieFotoportretfotoshootproduct fotografieCorporate FotographyArchitectuurfotografieStudio -fotografie

    Meer informatie over Fotografie


  • Beschrijving
    We create polished visual communication across print and digital applications, including marketing materials, presentations, campaigns, editorial layouts, promotional assets, and branded collateral.
    Skills in Ontwerp (13)
    Billboard DesignBrand DesignLogo OntwerpGrafische Reclamelogo grafisch ontwerpAdvertising Banners DesignBranding Grafisch OntwerpCreatieve BrandingCreatief grafisch ontwerpGrafisch Ontwerp Reclame+3
    Projecten in Ontwerp (2)
    Top Golden Olive Oil — Packaging Redesign - Ontwerp
    DEWA — Premium Beauty Packaging - Ontwerp
    Klanten in Ontwerp (2)
    Top GoldenVoedsel | international
    DEWASchoonheid | international

    Meer informatie over Ontwerp


  • Beschrijving
    We build distinctive brand identities rooted in strategy, positioning, and visual consistency. Our work can include brand direction, identity systems, typography, color, messaging, and guidelines designed for long-term growth.
    Skills in Branding & Positionering (11)
    Brand ManagementInternationale BrandingCorporate BrandingProduct BrandingBranding & PositioneringMerk MarketingBranding PositioneringBedrijfs Brandingimpact brandingBedrijfsberichten en positionering+1
    Projecten in Branding & Positionering (13)
    Top Golden Olive Oil — Packaging Redesign - Branding & Positionering
    DEWA — Premium Beauty Packaging - Branding & Positionering
    Honey Farm — Custom Glass Jar & Packaging - Branding & Positionering
    Ferdowsi Shahnameh — Cultural Coffee Packaging Collection - Branding & Positionering
    Klanten in Branding & Positionering (4)
    Top GoldenVoedsel | international
    DEWASchoonheid | international
    Honey FarmVoedsel | international
    FerdowsiDranken | international

    Meer informatie over Branding & Positionering


  • Beschrijving
    We develop cohesive visual identity systems that translate brand strategy into recognizable design. Services can include logo development, typography, color systems, graphic language, brand assets, and visual guidelines.
    Skills in Grafische Identiteit (16)
    Grafisch OntwerpBrand DesignMerk IdentiteitBedrijfsidentiteitCorporate Identiteit OntwerpCorporate BrandingBedrijfsontwerpGrafische Identiteitlogo grafisch ontwerpBrand Identity Ontwerp+6
    Projecten in Grafische Identiteit (13)
    Top Golden Olive Oil — Packaging Redesign - Grafische Identiteit
    DEWA — Premium Beauty Packaging - Grafische Identiteit
    Honey Farm — Custom Glass Jar & Packaging - Grafische Identiteit
    Ferdowsi Shahnameh — Cultural Coffee Packaging Collection - Grafische Identiteit
    Klanten in Grafische Identiteit (4)
    Top GoldenVoedsel | international
    DEWASchoonheid | international
    Honey FarmVoedsel | international
    FerdowsiDranken | international

    Meer informatie over Grafische Identiteit

Heb je een van die diensten nodig?

Vraag ZIMO Studio om een offerte en krijg in korte tijd een antwoord.



Team

6 leden in ZIMO Studio's team

ZIMO Studio cover
VerhaalZIMO Studio brings together branding, packaging, structural design, visual identity, photography, and production expertise. Our team works collaboratively from strategy and concept to prepress and final production, creating distinctive and scalable brand systems.
Neem gemakkelijk contact op met ZIMO Studio's team

Stuur ze een bericht en krijg snel een antwoord.



Reviews

1 reviews voor ZIMO Studio

5/5
(1 reviews)
HO
Homadesigner bij Climax Cybra
ServicePackaging
5/5
Begroting
Kwaliteit
Plan
Samenwerking

Wat was het doel van de samenwerking?Our objective was to redesign our brand identity and packaging to create a more distinctive, premium, and competitive presence in the market. We wanted a design system that would stand out on the shelf while remaining practical for production.

Wat vond je het leukst tijdens de samenwerking?What we appreciated most was ZIMO Studio’s combination of creativity and strategic thinking. The team understood our brand quickly, communicated clearly throughout the project, and transformed our ideas into a polished and highly professional final result.

Zijn er verbeterpunten?The overall experience was very smooth. If anything, adding a few more progress checkpoints during the early concept stage could make an already strong process even better.

Homa beveelt dit bureau aan


ServicePackaging
Gewerkt met ZIMO Studio?

Deel je ervaring met ons.

Schrijf een review

Contact

Contact gegevens van ZIMO Studio

Details


  • Hoofdkantoor5807 Topanga Canyon Blvd, Woodland Hills, CA 91367, United States