The ALGORITM cover
The ALGORITM logo

The ALGORITM

claimed-flag
Lévis, Canada
AI-automatisering voor kleine dienstverlenende bedrijven in Québec
ALGORITM is een AI-automatiseringsstudio in Lévis, Québec, opgericht in 2026 door Mathias Pouliot. We werken met eigenaars van kleine dienstverlenende bedrijven die alles zelf moeten beheren: offerteaanvragen, facturen, opvolging van klanten en e-mails. We koppelen AI aan de software die het bedrijf al gebruikt (QuickBooks Online, Google Workspace, CRM-systemen en berichtenapps) en automatiseren het werk dat elke week terugkomt: offertes en conceptbegrotingen, facturatie en betalingsherinneringen, leadopvolging, onboarding van klanten, verkoopdashboards en monitoring van openbare aanbestedingen. Alles wat wordt verstuurd, kan als concept blijven staan totdat de eigenaar het goedkeurt. We bouwen op n8n, ook in een zelfgehoste omgeving bij de klant. Elke automatisering wordt vóór ingebruikname getest, gedocumenteerd en eigendom van de klant. Recent werk: klantonboarding voor framehit (videobureau) en het automatiseren van het traject van offerte naar QuickBooks voor Entretiens Dubreuil (vastgoedonderhoud, Québec City). Elk project begint met een gratis audit van 30 minuten.
1 personen in hun team
Spreekt Frans, Engels
2 projecten in hun portfolio
Sortlist lid sinds 2026
Nog geen reviewsWees de eerste om er een te schrijven


Diensten

1 diensten aangeboden door The ALGORITM

Naam van dienst
Niveau van ervaring

Gerelateerde beoordelingen
Vanaf

  • Beschrijving
    We connect AI to the software a small service business already uses (QuickBooks Online, Google Workspace, its CRM and messaging apps) and automate the admin work that lands on the owner's desk every week: quotes and draft estimates, invoicing and payment reminders, lead tracking, client onboarding. It starts with a free 30-minute audit that names the main bottleneck. Built on n8n, tested before going live, documented, and owned by the client. Based in Lévis, Québec; French and English.
    Projecten in Artificial Intelligence (2)
    Klanten in Artificial Intelligence (2)
    Entretiens DubreuilHuishoudelijke Diensten
    framehitMedia

    Meer informatie over Artificial Intelligence

Heb je een van die diensten nodig?

Vraag The ALGORITM om een offerte en krijg in korte tijd een antwoord.



Team

1 lid in The ALGORITM's team

Neem gemakkelijk contact op met The ALGORITM's team

Stuur ze een bericht en krijg snel een antwoord.



Reviews

Nog geen review voor The ALGORITM

Gewerkt met The ALGORITM?

Deel je ervaring met ons.

Schrijf een review

Contact

Contact gegevens van The ALGORITM

Details


  • Hoofdkantoor1631 Chemin Bélair Ouest, Lévis, Saint-Jean-Chrysostome, QC, Canada