Marva Marketing cover
Marva Marketing logo

Marva Marketing

claimed-flag
Timișoara, Roemenië
Marva Marketing - Digitaal Marketingbureau voor Marktleiders
Marva Marketing – Performance Marketing Bureau Marva Marketing is een digitaal marketingbureau gespecialiseerd in Google Ads, Meta Ads en TikTok Ads, dat bedrijven helpt hun zichtbaarheid te vergroten en kwalitatieve leads te genereren. Met een aanpak gebaseerd op strategie, transparantie en meetbare resultaten, richten we ons op het optimaliseren van campagnes om de ROI van elke klant te maximaliseren.
3 mensen in hun team
Spreekt Roemeens
Werkt op afstand over de hele wereld
Sortlist lid sinds 2026
Opgericht in 2022
Nog geen reviewsWees de eerste om er een te schrijven


Diensten

2 diensten aangeboden door Marva Marketing

Naam van dienst
Niveau van ervaring

Gerelateerde beoordelingen
Vanaf

  • Beschrijving
    Facebook, TikTok and Google Ads online advertising for companies which desire to be the market leader in their niche.
    Skills in Reclame (1)
    Google Advertising

    Meer informatie over Reclame


  • Beschrijving
    Email marketing designed for companies which want to be their market leader.
    Skills in E-mail Marketing (3)
    EmailingEmail CopywritingDirect Mailing

    Meer informatie over E-mail Marketing

Heb je een van die diensten nodig?

Vraag Marva Marketing om een offerte en krijg in korte tijd een antwoord.



Team

3 leden in Marva Marketing's team

Neem gemakkelijk contact op met Marva Marketing's team

Stuur ze een bericht en krijg snel een antwoord.



Reviews

Nog geen review voor Marva Marketing

Gewerkt met Marva Marketing?

Deel je ervaring met ons.

Schrijf een review

Contact

Contact gegevens van Marva Marketing

Details


  • HoofdkantoorStrada Muzicescu 165, ap. 1, Timișoara, Romania