Luaris Digital cover
Luaris Digital logo

Luaris Digital

claimed-flag
Casper, Verenigde Staten
Websites, e-commerce en sociale media gebouwd om uw bedrijf te laten groeien.
Luaris Digital helpt bedrijven om een sterkere en professionelere digitale aanwezigheid op te bouwen. We ontwerpen en ontwikkelen moderne websites, e-commerce winkels en landingspagina's gericht op bruikbaarheid, geloofwaardigheid en conversie. We creëren ook een samenhangende branding, content voor sociale media en herbruikbare sjablonen die bedrijven helpen een consistente uitstraling te behouden op hun website, Facebook, Instagram en andere digitale kanalen. Onze diensten omvatten: Website ontwerp en herontwerp WordPress en Elementor ontwikkeling E-commerce en WooCommerce Landingspagina's en leadgeneratie Beheer van sociale media en contentcreatie Branding en herbruikbare Canva-sjablonen Basis SEO, snelheids- en mobiele optimalisatie Elk project wordt aangepast aan de doelen, het publiek en het budget van de klant, met duidelijke communicatie en praktische oplossingen die na levering eenvoudig te beheren zijn.
2 mensen in hun team
Spreekt Spaans, Engels, Frans
2 projecten in hun portfolio
Sortlist lid sinds 2026
Opgericht in 2025
Nog geen reviewsWees de eerste om er een te schrijven


Diensten

7 diensten aangeboden door Luaris Digital

Naam van dienst
Niveau van ervaring

Gerelateerde beoordelingen
Vanaf

  • Beschrijving
    We create modern, secure and easy-to-manage online stores designed to generate sales and provide a smooth customer experience. The service can include custom design, product and category setup, payment integration, cart and checkout configuration, mobile optimization, basic SEO, speed improvements and launch support. We can build a new store or redesign an existing e-commerce website using WordPress and WooCommerce.
    Skills in E-commerce (6)
    EcommerceWebshop DevelopmentOnline storeDigital CommerceEcommerce Web DevelopmentWooCommerce

    Meer informatie over E-commerce


  • Beschrijving
    We design and develop modern, responsive websites focused on helping businesses build trust and generate more enquiries or sales. Our service includes strategy, custom design, WordPress development, mobile optimization, contact forms, basic SEO, speed optimization and launch support. We can create new websites, redesign outdated websites and develop complete e-commerce stores. Every project is adapted to the client’s brand, objectives and target audience.
    Skills in Website Creatie (5)
    Local SEOResponsive Web DesignWebsite RedesignWordpress DesignElementor
    Projecten in Website Creatie (2)
    Website, Social Media and Event Promotion for Club Español de Québec - Website Creatie
    Website Design and Digital Launch for Xpert Maison - Website Creatie
    Klanten in Website Creatie (2)
    Club Español de QuébecNon-profit | local
    Xpert MaisonBouw | local

    Meer informatie over Website Creatie


  • Beschrijving
    We help businesses maintain a professional and consistent presence on social media through strategic content creation and account management. The service can include content planning, post design, copywriting, scheduling, Facebook and Instagram management, profile optimization and monthly performance review. Each plan is adapted to the business, its audience and its commercial objectives.
    Skills in Social media (5)
    Social Media ManagementFacebook Business ManagerSocial Media OptimizationSocial Media GrowthSM Analytics

    Meer informatie over Social media


  • Beschrijving

    Geen beschrijving opgegeven voor deze service.

    Project in Digital Strategy (1)
    Website Design and Digital Launch for Xpert Maison - Digital Strategy
    Klant in Digital Strategy (1)
    Xpert MaisonBouw | local

    Meer informatie over Digital Strategy


  • Beschrijving

    Geen beschrijving opgegeven voor deze service.

    Project in Community Management (1)
    Website, Social Media and Event Promotion for Club Español de Québec - Community Management
    Klant in Community Management (1)
    Club Español de QuébecNon-profit | local

    Meer informatie over Community Management


  • Beschrijving

    Geen beschrijving opgegeven voor deze service.

    Project in Website Administratie (1)
    Website, Social Media and Event Promotion for Club Español de Québec - Website Administratie
    Klant in Website Administratie (1)
    Club Español de QuébecNon-profit | local

    Meer informatie over Website Administratie


  • Beschrijving

    Geen beschrijving opgegeven voor deze service.

    Project in SEO (1)
    Website, Social Media and Event Promotion for Club Español de Québec - SEO
    Klant in SEO (1)
    Club Español de QuébecNon-profit | local

    Meer informatie over SEO

Heb je een van die diensten nodig?

Vraag Luaris Digital om een offerte en krijg in korte tijd een antwoord.



Team

2 leden in Luaris Digital's team

Neem gemakkelijk contact op met Luaris Digital's team

Stuur ze een bericht en krijg snel een antwoord.



Reviews

Nog geen review voor Luaris Digital

Gewerkt met Luaris Digital?

Deel je ervaring met ons.

Schrijf een review

Contact

Contact gegevens van Luaris Digital

Details


  • Hoofdkantoor5830 E 2nd St, Casper, WY, USA