Kelriva AI cover
Kelriva AI logo

Kelriva AI

claimed-flag
Londen, Verenigd Koninkrijk
Vaste-prijs AI-systemen voor Fintech en Financiële teams.
Kelriva AI is een in Londen gevestigd AI-adviesbureau dat gespecialiseerd is in productieklare automatiseringssystemen voor Fintech- en Financiële teams. Wij bouwen intelligente documentverwerkingspipelines, LangGraph agentworkflows en data-analysestructuren — allemaal tegen vaste prijzen, met gedefinieerde tijdlijnen en duidelijke deliverables. Elke opdracht begint met een AI Readiness Assessment: een gestructureerde vijfdaagse audit die uw processen, datakwaliteit, integratieafhankelijkheden en compliancepositie in kaart brengt voordat de bouw begint. Dit betekent geen verrassingen halverwege het project en geen scope creep. We werken uitsluitend met gereguleerde industrieën, dus GDPR-naleving, audit trails en FCA-bewustzijn zijn vanaf dag één ingebouwd. De systemen die we leveren zijn gedocumenteerd, onderhoudbaar en gebouwd om te worden overgedragen — niet om een afhankelijkheid van ons te creëren. Onze kernservices bestrijken drie gebieden: Intelligent Document Processing voor KYC, contracten en compliance-aangiften; AI Workflow Automation voor goedkeuringsketens met meerdere stappen en operationele processen; en Data Analytics-infrastructuur voor rapportage en business intelligence. Klanten zijn doorgaans COOs, Heads of Operations en CTO's bij Fintech MKB's en financiële dienstverleners in het VK en Europa die een handmatig proces met een hoog volume hebben geïdentificeerd en een productiesysteem nodig hebben, geen proof of concept. We zijn geregistreerd in het VK (Companies House No. 17179115), ICO-geregistreerd en gevestigd in Covent Garden, Londen.
5 mensen in hun team
Spreekt Engels
Sortlist lid sinds 2026
Opgericht in 2026
Nog geen reviewsWees de eerste om er een te schrijven


Diensten

1 diensten aangeboden door Kelriva AI

Naam van dienst
Niveau van ervaring

Gerelateerde beoordelingen
Vanaf

  • Beschrijving
    We design and build production-ready AI systems for Fintech and Finance teams. Every engagement starts with a structured AI Readiness Assessment a five-day audit covering your processes, data quality, integration dependencies, and compliance position. From there we scope fixed-fee delivery: intelligent document processing, LangGraph agent workflows, and data analytics infrastructure. We work with regulated clients, so audit trails, GDPR compliance, and FCA-awareness are built in from day one, not added at the end. Clients receive working systems they can maintain and scale, with full documentation and handover.
    Skills in Artificial Intelligence (7)
    Machine LearningData AnalyticsBusiness IntelligenceNatural Language ProcessingProcess AutomationArtificial IntelligenceLarge Language Models (LLM)

    Meer informatie over Artificial Intelligence

Heb je een van die diensten nodig?

Vraag Kelriva AI om een offerte en krijg in korte tijd een antwoord.



Team

5 leden in Kelriva AI's team

Neem gemakkelijk contact op met Kelriva AI's team

Stuur ze een bericht en krijg snel een antwoord.



Reviews

Nog geen review voor Kelriva AI

Gewerkt met Kelriva AI?

Deel je ervaring met ons.

Schrijf een review

Contact

Contact gegevens van Kelriva AI

Details


  • Hoofdkantoor71-75 West Street, Shelton Street, London WC2H 9JQ, England, UK