Flows Studio cover
Flows Studio logo

Flows Studio

claimed-flag
Brussel, België
AI-agenten op maat voor kleine bedrijven. FAQ-widget, conciërge, WhatsApp, e-mailsecretaris.
Flows Studio bouwt en implementeert AI-agenten voor bedrijven van minder dan 50 personen, in België, Frankrijk en Luxemburg. Elke agent wordt gekalibreerd op de eigen kennisbank van de klant in plaats van op een generiek model: de antwoorden komen van de werkelijke prijzen, uren en procedures van het bedrijf, en hij weigert te antwoorden wanneer de informatie er niet is. De catalogus omvat negen agenten: FAQ-widget, conciërge-widget, WhatsApp-assistent, Instagram-assistent, e-mailsecretariaat, SEO-agent, betaalde social media, B2B-e-mail, en een op maat gemaakt formaat na een briefing. Installatie kost tussen 350 en 550 euro, afhankelijk van de agent, gevolgd door een maandelijks abonnement van 100 tot 600 euro. Een werkende demo wordt gebouwd op basis van de werkelijke gegevens van de klant voordat er enige verplichting is. Gegevens gehost in de Europese Unie, onderaannemers gepubliceerd, GDPR- en EU AI Act Artikel 50-naleving gedocumenteerd op flows-studio.com/sous-traitants.
2 mensen in hun team
Spreekt Frans, Engels, Nederlands
Sortlist lid sinds 2026
Opgericht in 2026
Nog geen reviewsWees de eerste om er een te schrijven


Diensten

3 diensten aangeboden door Flows Studio

Naam van dienst
Niveau van ervaring

Gerelateerde beoordelingen
Vanaf

  • Beschrijving
    Agents conversationnels et agents d'automatisation développés sur mesure, puis hébergés et maintenus par nous. Widget FAQ ou conciergerie posé sur votre site, assistant WhatsApp ou Instagram, secrétariat e-mail. Chaque agent est calibré sur votre base de connaissance, pas sur un modèle générique. Démo avant tout engagement, mise en ligne annoncée sous 72 heures. Engagement minimum 650 € : mise en place plus trois mois d'abonnement. Selon l'agent et le volume, un déploiement va de 650 à 7 500 €.

    Meer informatie over Software Ontwikkeling


  • Beschrijving
    Conception et déploiement d'agents IA calibrés sur vos données : widget FAQ, conciergerie, assistant WhatsApp ou Instagram, secrétariat e-mail. Brief, base de connaissance construite avec vous, démo avant tout engagement, mise en ligne annoncée sous 72 heures. Données hébergées en Union européenne, conformité RGPD documentée. Engagement minimum 650 € : mise en place plus trois mois d'abonnement. Selon l'agent et le volume, un déploiement va de 650 à 7 500 €.

    Meer informatie over Artificial Intelligence


  • Beschrijving
    Agent emailing B2B et secrétariat e-mail. L'agent rédige, personnalise et cadence vos séquences de prospection, ou trie et répond à votre boîte entrante selon vos règles. Base de contacts qualifiée avec vous, suivi des réponses, relances automatiques. Données hébergées en Union européenne, conformité RGPD documentée. Engagement minimum 650 € : mise en place plus trois mois d'abonnement. Selon le volume, un déploiement va de 650 à 7 500 €.

    Meer informatie over E-mail Marketing

Heb je een van die diensten nodig?

Vraag Flows Studio om een offerte en krijg in korte tijd een antwoord.



Team

2 leden in Flows Studio's team

Neem gemakkelijk contact op met Flows Studio's team

Stuur ze een bericht en krijg snel een antwoord.



Reviews

Nog geen review voor Flows Studio

Gewerkt met Flows Studio?

Deel je ervaring met ons.

Schrijf een review

Contact

Contact gegevens van Flows Studio

Details


  • HoofdkantoorAvenue Louise 335, 1050 Bruxelles, Belgique