Enigma Scale cover
Enigma Scale logo

Enigma Scale

claimed-flag
Melbourne, Australië
Zoekmarketing, advertenties en websites als één systeem voor groei
Enigma Scale is een Australisch digitaal marketingbureau dat zoekmarketing, betaalde media en je website als één verbonden systeem benadert, in plaats van als drie afzonderlijke projecten. Wanneer deze kanalen gezamenlijk worden gepland, komt de toeschrijving op de juiste plek terecht en verschuift het budget naar wat daadwerkelijk klanten oplevert. Het bureau werd in 2020 opgericht door Prasad Venkatachalam en Vignesh Aravind. Prasad leidt SEO en AI-zoekopdrachten, waaronder technische audits, migraties en ervoor zorgen dat merken worden genoemd in AI-antwoorden. Vignesh leidt betaalde media en design, van Google- en Meta-campagnes tot landingspagina’s die het verkeer converteren. Beiden werken nog steeds aan elk account. Onze diensten - SEO en optimalisatie voor AI-zoekopdrachten - Google Ads en betaalde social media - Websiteontwerp en -ontwikkeling - Contentmarketing - Socialmediamarketing - Branding Hoe we met je samenwerken Elk project begint met een gratis schriftelijke audit van je analytics, advertentieaccounts en website. Vervolgens spreken we één doel af, zoals kosten per lead of rendement op advertentie-uitgaven, en sturen we een plan van één pagina met de scope, planning en prijs. De rapportage volgt hetzelfde format: elke maand één pagina over uitgaven, resultaten en vervolgstappen. We zijn direct over de geschiktheid van een samenwerking. Als je budget of planning het doel redelijkerwijs niet haalbaar maakt, vertellen we dat voordat er iets wordt ondertekend en stellen we waar mogelijk een betere route voor. Onze voorwaarden zijn eenvoudig. De kosten worden afgestemd op het werk, niet op je advertentie-uitgaven. Alle accounts, bestanden en gegevens worden op jouw naam ingesteld en na een eerste periode van 90 dagen ga je maandelijks verder. Sinds 2020 hebben we gewerkt met klanten in meer dan 50 sectoren, 75 websites opgeleverd en 95% van onze klanten behouden.
9 mensen in hun team
Spreekt Engels
Sortlist lid sinds 2026
Opgericht in 2020
Nog geen reviewsWees de eerste om er een te schrijven


Diensten

3 diensten aangeboden door Enigma Scale

Naam van dienst
Niveau van ervaring

Gerelateerde beoordelingen
Vanaf

  • Beschrijving
    Our social media marketing is built around a revenue goal you choose, not follower counts. We start on the platforms where your buyers already make decisions, prove they return, then expand. What's included: channel strategy, organic content production, community management, creator and influencer briefs, paid social on Meta and LinkedIn, and social listening reports. We use AI tools to test creative ideas before they cost you media spend, and every piece is reviewed by your strategist before it goes live. Expect early signals within about three weeks. Reporting covers enquiries and cost per acquisition, not just reach.

    Meer informatie over Social media


  • Beschrijving
    We design and build websites that turn visitors into enquiries. A good-looking site that doesn't generate leads is an expense, so every page we create has a clear job, a clear next step and the speed and structure to rank in search from launch. What's included: - Discovery and UX mapping: who your buyers are, what they need to see and the path from first visit to enquiry - Wireframes before design, so structure is agreed early - Conversion-led page design for service, landing and product pages - Responsive build on WordPress or Shopify, with full handover and training - Core Web Vitals tuning, technical SEO and schema set up at build - Accessibility checks so the site works for every visitor - Landing page systems for ads and campaigns - Redirect mapping for rebuilds, so existing rankings aren't lost How it runs: - Strategy and sitemap - Wireframes and content plan - Design and build - Testing, launch and tracking set-up The domain, hosting and site files are always in your name. Timelines and cost are agreed in a one-page plan before work begins. Design work is led by our co-founder Vignesh Aravind, and we have built 75 websites since 2020.

    Meer informatie over Website Creatie


  • Beschrijving
    Our SEO service is built to bring in enquiries and sales, not just higher rankings. We work out which searches actually lead to revenue for your business, then make your site the best answer for them in both Google and AI search. What's included: - Technical SEO: site speed, crawling, indexing, Core Web Vitals, schema and internal linking - Search intent and keyword mapping, so each page targets one buying search - On-page optimisation and new service, location and category pages - Local and multi-location SEO, including Google Business Profile and reviews - Digital PR and link earning from relevant, trusted sites - AI search visibility, so your brand is cited in Google AI Overviews, ChatGPT and Gemini - Website migrations planned to protect existing rankings How it runs: 1. Diagnose what is holding the site back, in a written audit you keep 2. Fix the technical foundations first 3. Build and improve the pages that match buying searches 4. Earn authority and keep compounding Reporting is one page a month, focused on leads, calls and revenue from organic search. SEO typically takes 3 to 6 months to build lasting results, and the work is led by our co-founder Prasad Venkatachalam.

    Meer informatie over SEO

Heb je een van die diensten nodig?

Vraag Enigma Scale om een offerte en krijg in korte tijd een antwoord.



Team

9 leden in Enigma Scale's team

Neem gemakkelijk contact op met Enigma Scale's team

Stuur ze een bericht en krijg snel een antwoord.



Reviews

Nog geen review voor Enigma Scale

Gewerkt met Enigma Scale?

Deel je ervaring met ons.

Schrijf een review

Contact

Contact gegevens van Enigma Scale

Details


  • Hoofdkantoor363 Collins St, Melbourne VIC 3000, Australia